1
godzin
Większość zamówień realizujemy w przeciągu 48 godzin od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się w magazynie. W wyjątkowych przypadkach, gdy produkt nie jest dostępny "od ręki" czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu, ale nie potrwa dłużej niż 14 dni roboczych.

1
dni w tygodniu

Zamówienie dostarczamy firmą kurierską DPD - czas dostawy jest uzależniony od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy.  Paczki u kuriera nadajemy od poniedziałku do piątku.

1
PLN

Zamówiony towar wysyłamy już od 15 PLN. Koszt dostawy uzależniony jest od wagi zamówienia, czasami również gabarytów paczki. W opisie każdego produktu podajemy obowiązujące dla niego koszty przesyłki.

Możliwy jest odbiór osobisty po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu, w siedzibie firmy w Kielcach, ul. Wojska Polskiego 105 A.

1
obsługiwanych krajów

Przesyłki międzynarodowe realizujemy zgodnie z poniższym cennikiem

Węgry 10 EURO
Belgia, Czechy, Holandia, Słowacja 11 EURO
Słowenia 13 EURO
Rumunia 18 EURO
Bośnia i Hercegowina, Chorwacja 19 EURO
Austria, Dania, Estonia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy 20 EURO
Bułgaria, Finlandia, Francja, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy 22 EURO
Grecja, Hiszpania, Irlandia, Norwegia, Portugalia, Serbia 29 EURO
Liechtenstein 36 EURO

Witryna haksystem.pl/sklep wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji
oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Masz możliwość zmiany tych ustawień w swojej przeglądarce.