List produktów wg marki STEINHOF

imiola_header.jpg

Haki holownicze STEINHOF

Firma STEINHOF jest jednym z największych polskich producentów haków holowniczych. W ofercie firmy znajdują się zaczepy samochodowe z kulą odkręcaną oraz wypinaną automatycznie.

  • haki holownicze z kulą odkręcaną, gdzie kula haka mocowana jest do korpusu haka za pomocą śrub. Kulę haka można w łatwy sposób zdemontować odkręcając śruby.
  • haki wypinane automatycznie, bezpieczne, niezawodne i wygodne w obsłudze. Do zamontowania i zdemontowania nie potrzeba użycia siły fizycznej, są wyposażone w zamki zabezpieczające przed kradzieżą. Estetyczne w wyglądzie, spójne z tylną linią nadwozia.

Haki holownicze powstają z najwyższej jakości materiałów, a także posiadają odpowiednie homologacje, które są gwarancją ich wytrzymałości. Oferta zawiera zaczepy samochodowe dostosowane do samochodów osobowych oraz dostawczych. Hak holowniczy z kulą odkręcaną to rozwiązanie dla osób, które oczekują niezawodności połączonej z niższą ceną. Tymczasem zautomatyzowanie haków holowniczych podnosi wygodę ich użytkowania, co jednak wiąże się z wyższym kosztem. Kupując zaczep samochodowy z hakiem wypinanym automatycznie, można wybierać spośród wertykalnych i horyzontalnych, a także automatycznych i półautomatycznych.

Lista produktów:

Hak holowniczy A

Kula haka holowniczego przykręcana dwiema śrubami z boku do uchwytu.

Hak holowniczy B

Kula haka holowniczego przykręcana czterema śrubami od dołu do uchwytu.

large.jpg

Hak holowniczy

E Kula haka holowniczego kuta, przykręcana dwiema śrubami czołowo do uchwytu.

Hak holowniczy W1

Kula haka wypinana automatycznie – korpus kuli jest przyspawany, hak posiada zabezpieczenie w postaci zamka z kluczykiem.

Hak holowniczy W2

Kula haka wypinana automatycznie – korpus kuli przykręcony za pomocą śrub, hak posiada zamek z kluczykiem.

Hak holowniczy W5

Kula haka wypinana z mechanizmem pionowym. Jest ona mocowana do gniazda za pomocą specjalnie zaprojektowanego sworznia. Do montażu kuli haka wystarczy obrócenie pokrętła w kierunku pokazanym na dźwigni, aby kula została odblokowana. Hak po wypięciu kuli jest niewidoczny. Haki tego typu są również wyposażone w zabezpieczenie w postaci zamka z kluczykiem.

Hak holowniczy W6

Kula haka wypinana z mechanizmem poziomym, gdzie kula haka jest montowana równolegle do podłoża. Po zdjęciu kuli haka jest widoczne gniazdo kuli haka. Hak posiada zabezpieczenie w postaci zamka z kluczykiem.

STEINHOF – katalog produktów

Pobierz katalog produktów STEINHOF.

Dopasuj idealnie do swojego samochodu