Sprzęt

Cena za dzień

Kaucja

Box dachowy

25 zł za dzień

400 zł

Uchwyt narciarski

10 zł za dzień

100 zł

Bagażnik bazowy na reling

10 zł za dzień

200 zł

Bagażniki dedykowane

200 zł (opłata stała:1 do 14 dni)

300 zł

Platforma rowerowa na 3 lub 4 rowery

40 zł za dzień

500 zł

Uchwyt rowerowy Thule 532

10 zł za dzień

100 zł

Regulamin wypożyczalni
  1. Podczas rezerwacji terminu, Wypożyczający zobowiązuję się do zapłacenia zaliczki w wysokości 50zł, zwrotnej w momencie pełnej płatności. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 14dni od ustalonej daty wypożyczenia, lub nie stawieniu się Wypożyczającego po sprzęt w wybranym dniu, zaliczka nie jest zwracana.
  2. Podczas odbioru sprzętu oraz podpisaniu umowy, Wypożyczający zobowiązuje się do zapłacenia kaucji.
  3. W tabelach podane są ceny za dzień wypożyczenia sprzętu. Dzień wypożyczenia i dzień zwrotu są również płatne. Montaż i demontaż sprzętu gratis.
  4. Rozliczenie (zwrot zaliczki i kaucji, oraz płatność w zależności od ilości dni) następuje podczas oddania sprzętu do wypożyczalni.
  5. Zwrot następuje ustalonego dnia do godziny: w dni powszednie do godziny 16:00,w soboty do 12:00.
  6. Za każdy dzień zwłoki (licząc od daty zwrotu) Wypożyczający uiszcza opłatę w wysokości podwojonej stawki dziennej.
  7. Sprzęt należy zwrócić czysty, w przeciwnym wypadku potrącona zostanie kwota w wysokości 20zł.
  8. W razie uszkodzenia sprzętu, kaucja zostanie zwrócona w późniejszym terminiei pomniejszona będzie o koszt naprawy uszkodzenia. W przypadku zniszczeń, które nie będą podlegały naprawie ( uszkodzenie całkowite, kradzież ) Klient zobowiązuje się do pokrycia kosztów zakupu nowego boxa w cenie obowiązującej w dniu wypożyczenia. Kaucja w tym wypadku nie zostanie zwrócona i zostanie zaliczona na poczet kwoty pokrycia szkody.
  9. Umowa podpisywana jest podczas wynajmu sprzętu, konieczne jest dokument ze zdjęciem potwierdzające tożsamość (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy).
  10. UWAGA. W okresie zimowym, Wypożyczający powinien posiadać odmrażacz do zamków.

Rezerwacja

W celu rezerwacji, należy skontaktować się z nami pod numerem +48534355466, sprawdzić dostępność terminu, a następnie wykonać przelew zaliczki na nasze konto. Zaliczkę można zapłacić również gotówką w godzinach działania sklepu i wypożyczalni (poniedziałek-piątek 7.30-16.00, sobota 9.00-12.00).

Witryna haksystem.pl/sklep wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji
oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Masz możliwość zmiany tych ustawień w swojej przeglądarce.