List produktów wg marki THULE

Bagażniki dachowe służą do transportu sprzętu sportowego i rekreacyjnego. Szeroki wybór pozwala łatwo zmienić dach niemal każdego samochodu w bezpieczną platformę ładunkową. W naszej ofercie znajdują się bagażniki dachowe czołowych europejskich producentów: THULE, MONT BLANC i CRUZ.

Rapid System

Łatwy w montażu, o aerodynamicznym kształcie. Dostępny jest w wersji z belkami stalowymi lub aluminiowymi. Wysokiej jakości system nośny. Bagażnik bazowy THULE Rapid System jest doskonale dopasowany do aut z dachami standardowymi, czyli takimi, na których nie ma relingów. Kompletny bagażnik tworzą trzy sprzedawane oddzielnie elementy: stopy, belki oraz zestaw dopasowujący (kit), który doskonale dopasowuje uniwersalne stopy do konkretnego modelu auta.

W skład kompletnego bagażnika wchodzą:

  • stopy;
  • zestaw dopasowujący (kit);
  • belki;
  • zamki.

THULE Reling

Występuje w wersji ze stalowymi belkami prostokątnymi, jak również aluminiowymi, umożliwiającymi montaż akcesoriów na wsuwkach. Prosty montaż, zamek w standardzie. Pasuje do relingów o średnicach od 18 do 55 mm. Wszystkie części dotykające auta pokryte są powłoką ochronną z miękkiego tworzywa.

  • Łatwy montaż – dokręcanie pokrętła mocuje stopę równocześnie do relingu i belki.
  • Zamki w komplecie.
  • Posiada certyfikat TÜV.
  • Spełnia normy City Crash.

Screenshot_2020-05-27 THULE HAK-SYSTEM(1

Dopasuj bagażnik do auta

Sprawdź konfigurator na stronie producenta
 2
Dostępny
899,99 zł
Pewny i sprawdzony bagażnik renomowanej firmy Thule, z najcichszą na rynku belką WingBar. Pasuje do wersji samochodu z relingiem zintegrowanym.  Film poglądowy - w obecnym zestawie jest najnowsza belka WingBar.
 2
Dostępny
Strona główna

Bagażnik bazowy Thule WingBar Audi Q7 5D SUV od 2015-

THULE
753-7113-3145
949,00 zł
Pewny i sprawdzony bagażnik renomowanej firmy Thule, z najcichszą na rynku belką WingBar Evo. Pasuje do wersji samochodu z fabrycznymi punktami na dachu.
Pokazano 1-24 z 2020 pozycji

Dopasuj idealnie do swojego samochodu