A6 Avant (C8)

 2
Dostępny
1 149,00 zł
WingBar Edge to ekskluzywna linia bagażników Thule. Zaokrąglenie bagażnika oraz zastosowanie belki WingBar powoduje redukcje szumów, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu. Pasuje do pojazdów z relingami zintegrowanymi lub punktami montażowymi.
 2
Dostępny
349,00 zł
Inter Pack Virgo to uniwersalny bagażnik dachowy do samochodów wyposażonych w relingi zintegrowane lub klasycznych z rantem. Aerodynamiczny kształt znacząco redukuje hałas bagażnika.  Belki wykonane są z aluminium i posiadają standardowy kanał montażowy t-profil, umożliwiający mocowanie różnych akcesoriów, np. uchwyty rowerowe, uchwyty do narty, boxów...
 2
Dostępny
Strona główna

Bagażnik Thule Edge Audi A6 Avant (C8) 5D Kombi od 2019-

THULE
7206-7214-7214-6050
1 299,00 zł
Thule Edge to najnowsza i przeprojektowana, ekskluzywna linia bagażników firmy Thule. Zaokrąglenie bagażnika oraz wykorzystywanie belki WingBar Edge Load Bars powoduje redukcje szumów, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu. Opływowa konstrukcja Thule Edge sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do utrzymania bagażnika na samochodzie, nawet...
 2
Dostępny
RUNNER II to tradycyjny bagażnik bazowy przeznaczony do montażu zarówno na zintegrowanych, jak i klasycznych relingach samochodowych. Aerodynamiczny kształt, niski poziom hałasu podczas jazdy i wysoka jakość wykonania to główne zalety tego modelu. Producentem jest znana polska firma Aguri.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Dopasuj idealnie do swojego samochodu

Witryna haksystem.pl wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji
oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Masz możliwość zmiany tych ustawień w swojej przeglądarce.