Bagażniki na deskę surfingową

Bagażniki na deskę surfingową - Haksystem

Sprawdź naszą ofertę bagażników sportowych na deskę surfingową. Nasze bagażniki są od renomowanych producentów m.in Thule. Szeroki wybór pozwala łatwo zmienić dach niemal każdego samochodu w bezpieczną platformę ładunkową.

 2
Dostępny
1 399,00 zł
Thule SUP Taxi XT to jeden z najpopularniejszych uchwytów na deskę surfingową na rynku, zwłaszcza wśród właścicieli desek typu paddleboard. Bagażnik łączy w sobie bezpieczeństwo i wygodę w przewożeniu sprzętu. Uchwyt wyposażony jest w zamki zabezpieczające przed kradzieżą zarówno uchwyt, jak i znajdujący się na nim sprzęt. Bagażnik umożliwia przewiezienie...
 2
Dostępny
849,00 zł
Thule Board Shuttle to wszechstronny bagażnik do desek surfingowych, który umożliwia przewożenie jednej lub dwóch desek surfingowych. Uchwyt można zamontować na większość bagażników bazowym dostępnych na rynku.
 2
Dostępny
419,00 zł
Thule Sailboard Rack to bezpieczny bagażnik do przewożenia desek windsurfingowych — pomieści 1 deskę i maksymalnie 2 maszty (pasuje do belek bazowych Thule z rowkiem T poza belkami WingBar Evo).
 2
Dostępny
75,00 zł
Uniwersalny, solidny i prosty w montażu uchwyt do przewozu sprzętu wodnego takiego jak kajaki, deski surfingowe lub małe łódki, polskiego producenta firmy AMOS. Uchwyt można zamontować wyłącznie na bagażniku bazowym ze stalowymi belkami 30x20 mm.
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Dopasuj idealnie do swojego samochodu

Witryna haksystem.pl/sklep wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji
oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Masz możliwość zmiany tych ustawień w swojej przeglądarce.