Bagażniki sportowe

Bagażniki sportowe - Haksystem

Sprawdź naszą ofertę bagażników sportowych na kajaki, narty lub deskę surfingową. Nasze bagażniki są od renomowanych producentów m.in Thule. Szeroki wybór pozwala łatwo zmienić dach niemal każdego samochodu w bezpieczną platformę ładunkową.

 2
Dostępny
3 199,00 zł
Thule Hullavator Pro to profesjonalny uchwyt do przewozu kajaka. Dzięki zastosowaniu w uchywcie podnośników gazowych, kajak możne załadować i wyładować jedna osoba.
 2
Dostępny
1 319,00 zł
Thule Hull-a-Port Aero to innowacyjny, bezpieczny uchwyt do przewozu kajaka. Doskonała funkcjonalność uchwytu pozwala na jego szybki montaż, bezproblemowy załadunek i wyładunek sprzęt oraz bezpieczny transport kajaków. Uchwyt zabezpieczony jest przed kradzieżą.
 2
Dostępny
959,00 zł
Thule Hull-a-Port XT to wszechstronny zamykany bagażnik na jeden lub dwa kajaki, który można złożyć na płasko, gdy nie jest używany.
 2
Dostępny
Strona główna

Uchwyt do przewozu kajaka Thule K-Guard 840

THULE
840003
1 119,00 zł
Thule K-Guard to solidny, elegancki bagażnik na kajak ułatwiający załadunek i rozładunek sprzętu, charakteryzujący się szybkim i łatwym w obsłudze systemem montażu. Jest to pierwszy bagażnik na kajak, który w zestawie posiada zamki zabezpieczające przed kradzieżą nie tylko uchwyt na belkach, ale również znajdujący się w nim kajak.
 2
Dostępny
Strona główna

Uchwyt do przewozu kajaka Thule DockGlide 896

THULE
896000
829,00 zł
Thule DockGlide to wszechstronny uchwyt do przewozu kajaków i małych łódek, wyposażony w pokryte filcem łożyska zapewniające łatwość załadunku i zdejmowania sprzętu.
 2
Dostępny
Strona główna

Uchwyt do przewozu kanoe Thule Portage 819

THULE
819000
539,00 zł
Thule Portage to profesjonalny uchwyt do przewozu kanoe, kajaków lub małych łódek. Bagażnik został skonstruowany tak, aby ułatwić załadunek i rozładunek sprzętu oraz zabezpieczyć go podczas transportu.
 2
Dostępny
1 039,00 zł
Thule Hull-a-Port Pro to przemyślany, stabilny i kompaktowy stojak na kajaki z kołyską w kształcie litery J, który można złożyć w momencie, gdy z niego nie korzystamy, poprawiając aerodynamikę auta. Dzięki swojej konstrukcji i użyciu najwyższej jakości materiałów przewóz kajaku jest łatwy i bezpieczny.
 2
Dostępny
1 399,00 zł
Thule SUP Taxi XT to jeden z najpopularniejszych uchwytów na deskę surfingową na rynku, zwłaszcza wśród właścicieli desek typu paddleboard. Bagażnik łączy w sobie bezpieczeństwo i wygodę w przewożeniu sprzętu. Uchwyt wyposażony jest w zamki zabezpieczające przed kradzieżą zarówno uchwyt, jak i znajdujący się na nim sprzęt. Bagażnik umożliwia przewiezienie...
 2
Dostępny
849,00 zł
Thule Board Shuttle to wszechstronny bagażnik do desek surfingowych, który umożliwia przewożenie jednej lub dwóch desek surfingowych. Uchwyt można zamontować na większość bagażników bazowym dostępnych na rynku.
 2
Dostępny
419,00 zł
Thule Sailboard Rack to bezpieczny bagażnik do przewożenia desek windsurfingowych — pomieści 1 deskę i maksymalnie 2 maszty (pasuje do belek bazowych Thule z rowkiem T poza belkami WingBar Evo).
 2
Dostępny
75,00 zł
Uniwersalny, solidny i prosty w montażu uchwyt do przewozu sprzętu wodnego takiego jak kajaki, deski surfingowe lub małe łódki, polskiego producenta firmy AMOS. Uchwyt można zamontować wyłącznie na bagażniku bazowym ze stalowymi belkami 30x20 mm.
 2
Dostępny
Strona główna

Uchwyt do przewozu kajaka CRUZ Keel CR 940-620

CRUZ
CR 940-620
349,00 zł
CRUZ Keel to solidny, prosty w montażu bagażnik do przewozu jednego  kajaka. Bagażnik w momencie, gdy nie transportujemy sprzętu, można obniżyć do poziomu belek bagażnika w celu redukcji oporu powietrza.
 2
Dostępny
399,00 zł
CRUZ Rafter to uchwyt zaprojektowany do wygodnego i bezpiecznego przewożenia kajaka na dachu pojazdu. Szybki i łatwy w obsłudze system montażu, pozwala na przymocowanie bagażnika prawie na wszystkich rodzajach belek bagażników bazowych dostępnych na rynku. Bagażnik wyposażony w duże, miękkie i elastyczne wsporniki pokryte gumą, aby zapobiegać porysowaniom...
Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Dopasuj idealnie do swojego samochodu

Witryna haksystem.pl/sklep wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji
oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Masz możliwość zmiany tych ustawień w swojej przeglądarce.